Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0