Movies
Ratings
337
The Collini CaseRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 0.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
RomaRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.0