Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0