Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0