Series
Ratings
57
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0