Movies
Ratings
31
Saw VRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0