Titles you rated
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0