Movies
Ratings
183
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
MoxieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 2.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5