Movies
Ratings
227
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0