Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0