Series
Ratings
25
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
How Long I've KissedRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0- Angles & Demons - Cold Case Anonymous Investigation UnitRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.0
- Akai YubiRated ★ 3.0
- Nemuri no MoriRated ★ 2.0
Murder in the KairoteiRated ★ 2.0- Brutus's HeartRated ★ 2.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0