Movies
Ratings
651
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5