Titles you rated
AntiqueRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
My TeacherRated ★ 3.5