Movies
Ratings
21
The AttorneyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0