Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0