Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The ElixirRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Night Always ComesRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5