Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0