Titles you rated
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5- AbyssRated ★ 2.5
- Noodle House GirlRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- My TeacherRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 2.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5