Movies
Ratings
480
UnstoppableRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0