Movies
Ratings
165
The UnjustRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0