Movies
Ratings
72
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 2.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.0
The NunRated ★ 2.5
The Nun IIRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0- Arko Live Musical HopeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0