Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0