Movies
Ratings
113
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0