Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5