Movies
Ratings
414
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 3.0