Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Screening HumanityRated ★ 3.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
SNL Korea Season 9Rated ★ 4.5
SNL Korea Season 8Rated ★ 4.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
SNL Korea Season 6Rated ★ 4.5
SNL Korea Season 7Rated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
SNL Korea Season 4Rated ★ 4.5- SNL Korea Season 5Rated ★ 4.5
- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
- Roller coaster 2Rated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5