Titles you rated
After EarthRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0