Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0