Movies
Ratings
128
3 IdiotsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5