Movies
Ratings
168
I, RobotRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Gridiron GangRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0- RedRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0