Movies
Ratings
160
LeonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5