Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0