Movies
Ratings
725
MaleficentRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5