Movies
Ratings
108
ArmageddonRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0