Movies
Ratings
252
A Single RiderRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0