Movies
Ratings
398
Sex and the CityRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
The SessionsRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
GORated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0