Titles you rated
Who Am IRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0