Series
Ratings
29- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0