Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Just My LuckRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
The SmurfsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
ThorRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.0