Titles you rated
National TreasureRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 1.0
JumperRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0