Titles you rated
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 0.5
BargainRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0