Series
Ratings
26
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5