Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0