Titles you rated
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 4.5
Lupin the III: Another PageRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 4.5
Lupin the Third: Italian GameRated ★ 4.5
Lupin the Third: Princess of the Breeze - Hidden City in the SkyRated ★ 4.5
Lupin the Third: Missed by a DollarRated ★ 2.5
Lupin III PART5Rated ★ 4.5
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 2.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.5
Lupin III: Part 6Rated ★ 4.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0