Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0