Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0