Movies
Ratings
1143
MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Child of Kamiari MonthRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0