Series
Ratings
235
You and Everything ElseRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
You Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0