Movies
Ratings
196
The OthersRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Dial M for MurderRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0