Movies
Ratings
524
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
MoonfallRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0